Een Vindmijnwijn Vondst is een wijn die voldoet aan tenminste één van de volgende criteria: ✓ Uitstekende prijs-kwaliteit ✓ Onontdekt in Nederland ✓ Blinkt uit in deze categorie
Niepoort op z’n best
In de geur domineren frisse citrusaroma’s, wit fruit en florale tonen, aangevuld met subtiele kruiden en licht hout. De wijn fermenteert en rijpt circa 8 tot 10 maanden in Franse eikenhouten vaten, wat zorgt voor extra diepgang en een verfijnde, romige structuur zonder te overheersen. In de mond is hij strak en mineraal, met een levendige zuurgraad en een lange, frisse afdronk met een licht ziltige toets.
Redoma Reserva Branco vind je eenvoudig via vindmijnwijn.nl. Ontdek snel waar deze wijn verkrijgbaar is en bekijk direct alle informatie overzichtelijk op één plek. Dankzij het heldere aanbod zie je in één oogopslag beschikbaarheid en bestelopties, zodat je zonder gedoe jouw favoriete wijn kunt vinden en bestellen.