Bossotti | Terre Alfieri Arneis Camilin
Verkoop door: Barolo & More | Categorie: Wit
Rijp, zacht en vol van karakter
Om verliefd op te worden!
Een zalige Terre Alfieri Arneis, strokleurig, droog, met een intens aroma met fruitige geuren met aangenaam kruidachtige finale tonen, harmonieus in zijn componenten, gebalanceerd en met een aangenaam geaccentueerde smaak.
Vincenzo Bossotti
Het wijnhuis Bossotti is gelegen in Cisterna d’Asti, Piemonte, in het noorden van Italie. Signor Vincenzo, opgeleid als fotograaf en grafisch vormgever, is een wijnmaker die zijn artistieke talenten volledig in dienst heeft gesteld van zijn wijnen. Aan de hand van zijn vader heeft hij de basis van het vak geleerd om vervolgens bij de universiteit van Alba contact te zoeken met Nicola Argamante, de vooraanstaande wijnbouwkundig ingeneur.
Deze samenwerking heeft geresulteerd in unieke wijnen met een geheel eigen karakter. Net als de etiketten trouwens, om nog maar te zwijgen over de inrichting van zijn fantastische proeflokaal.
Lekker bij
De Terre Alfieri Arneis is uitstekend geschikt als aperitief of te combineren met vis en schaaldieren, geroosterd wit vlees, vleeswaren of rauwe vis, verse kazen en typische Piemontese hapjes.
Land: | Italië |
---|---|
Streek: | Piemonte |
Domein: | Vincenzo Bossotti |
Jaar: | 2019 |
Druif: | Arneis, Chardonnay |
Smaak: | Fris, fruitig en droog |
---|---|
Classificatie: | DOC |
Wijn/spijs: | Vis, zomerse salades |
Alcohol: | 13,5 |
Inhoud: | 0,75 |
Online wijn bestellen van Barolo & More
Wijnkopers van Italiaanse wijnen. Stap met ons in de wereld van Piemonte en laat u verrassen!
Bekijk het assortiment