€89,95
Prijs is per fles
Een Vindmijnwijn Vondst is een wijn die voldoet aan tenminste één van de volgende criteria: ✓ Uitstekende prijs-kwaliteit ✓ Onontdekt in Nederland ✓ Blinkt uit in deze categorie
Smaak | Complex, krachtig en vol![]() |
|
Land | Italië | |
Streek | Niet bekend | |
Druif | Aglianico | |
Domein | Nativ |
“ “
Opgericht in 2008, richt Nativ zich op de productie van typische wijnen uit het gebied, met name Fiano di Avellino, Greco di Tufo, Falanghina, Aglianico en Aglianico di Taurasi. De druiven worden verbouwd op eigen grond, die bekend staat om zijn bijzondere vruchtbaarheid dankzij de vulkanische bodem en beslaat ongeveer 15 hectare tussen Paternopoli en Taurasi. De naam NATIV is ontstaan om, via inheemse producten, de oorsprong van de Irpijnse wijnbouw te vertegenwoordigen en zo het concept van “van oorsprong uit de regio” te benadrukken, wat tot uiting komt in de productie van wijnen afkomstig van druiven die typerend zijn voor ons gebied. De druiven die in deze streek worden verbouwd, zijn altijd al het symbool van de IRPINA-cultuur geweest, en de geproduceerde wijn weerspiegelt, beter dan welke andere ook, het “made in Italy”.
Lees meerUnieke wijnen van meer dan 50 zorgvuldig gekozen wijnwinkels.
Rodie – Amsterdam:
“Uitstekend, prettig en snel geholpen. De website is overzichtelijk en het bestel-systeem werkt goed. Belangrijker nog is dat ze goede wijnzaken vertegenwoordigen.”
Onze klantenservice is telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag tussen 09:00 en 17:00