☰
Menu

Kabola Teran Bio

2022

Rode wijn

€29,95

Prijs is per fles

  • Op voorraad:
    Binnen 2-4 werkdagen in huis
Verzenden via Post NL
iDEAL Wero Lockup Yellow Square RGB
Betalen via Mastercard
Betalen via PayPal
Vindmijnwijn vondst
Dit is een Vindmijnwijn.nl vondst

Een Vindmijnwijn Vondst is een wijn die voldoet aan tenminste één van de volgende criteria: ✓ Uitstekende prijs-kwaliteit ✓ Onontdekt in Nederland ✓ Blinkt uit in deze categorie

Levendig, vol en kleurrijk

De wijn heeft een levendige en heldere violet rode kleur. Eerst krijg je prachtige geuren van kersenjam, vanille en leer. De wijn is fris met mooie zuren en overvloedige smaken van (amarena)kersen en bessen. De afdronk is lang en gelaagd.

Hoe smaakt deze wijn?

Smaak Smaak Complex, krachtig en vol
Complex, krachtig en vol
Land Land Kroatië
Streek Streek Zagorje
Druif Druif Teran
Domein Domein Kabola
AlcoholAlcohol13%
SpijsSpijsBiefstuk
InhoudInhoud75 cl 
ClassificatieClassificatieVrhunsko
HoutgerijptHoutgerijptJa

De Grote Hamersma score

“ “

Autochtone druif uit Istrië

Teran is een oud inheemse druivenras uit Istrië. Na een lange maceratie van 30 dagen rijpt de wijn 18 maanden in eiken vaten. Wijnhuis Kabola produceert op biologische wijze en heeft een eco-certificaat.

Lees meer

Lekker bij

Deze wijn past perfect bij wildschotels, rood vlees met truffels, pasta met truffel en gedroogde hammen.

Lees meer

Veelgestelde vragen over Kabola Teran Bio